top of page
Search
  • Writer's pictureValentina Kozumplik

47. Međunarodni susret Hrvatska - Slovenija

Na streljani Vrapčanski potok održan je 47. međunarodni susret između reprezentacije Hrvatske i reprezentacije Slovenije. Naš klub iznjedrio je pet reprezentativaca u tri discipline. Koncept natjecanja je takav da po tri predstavnika iz svake države natječu se pojedinačno te se na kraju zbroje rezultati tri predstavnika tima svake reprezentacije te čiji je jači zbroj osvaja jedan bod za državu. Nakon svih disciplina i kategorija rezultat je bio neriješen 4:4. Valja naglasiti da naši predstavnici nastupali su u tri discipline i sve tri discipline osvojile su bod za Hrvatsku od ukupno osvojena 4 boda.

Lana Skeledžija nastupila je u disciplini zračni pištolj u kategoriji seniorki te ostvarila rezultat od 557 krugova i osvojila brončanu medalju u pojedinačnom poretku. U disciplini zračna puška kategorija seniora imali smo dva predstavnika iz našeg kluba. Andrija Mikuljan i Borna Petanjek odradili su kvalitetne mečeve te su se okitili medaljama. Andrija je ostvario rezultat od 625.8 krugova i osvojio srebrnu medalju, a Borna je ostvario rezultat od 624.8 krugova i okitio se brončanom medaljom. Mlade predstavnice u disciplini zračna puška kategorija juniorki Ana Adam i Estera Herceg odradile su rezultatski vrlo slične mečeve. Ana Adam ovaj puta bila je za nijansu bolja od svoje klupske i reprezentativne kolegice sa 615.5 krugova zauzevši nezahvalno 4. mjesto, a Estera Herceg ostvarila je 614.5 krugova te zauzela 5. mjesto.


7 views0 comments

Comments


bottom of page